♥ ♥ ♥  VRH "F" - šteniatka sa narodili 17.09.2020  ♥ ♥ ♥

Momentálne nemáme k dispozícií voľné šteniatka - všetky šteniatka z vrhu "F" sú REZERVOVANÉ. 

Ďalšie vrhy plánujeme po našich fenkách Ruby a Meggy v priebehu roka 2021 - na tieto vrhy prijímame predbežné rezervácie. 

V prípade seriózneho záujmu o šteniatko nás neváhajte kontaktovať!

15.10.2020 - vrh "F" - 4 týždne

Šteniatka opäť o kus podrástli, vydržia sa spolu dlhšie hrať a zoznámili sa už aj s ostatnými členmi našej psej rodiny. Boli po druhý krát odčervené a opäť absolvovali aj pravidelné strihanie pazúrikov. Vďaka priaznivému počasiu sa niekoľko krát za deň venčia vonku a spoločne skúmajú všetky zákutia našej záhrady.  

 

08.10.2020 - vrh "F" - 3 týždne

Nášmu vrhu "F" sa darí skvele, šteniatka pekne rastú a celý vrh je veľmi vyrovaný. Prerezávajú sa im prvé zúbky a začali byť prikrmované kašičkou, ktorá im veľmi chutí. Šteniatka boli presťahované z pôrodného boxu do väčšieho výbehu, kde majú priestor na spoločné hry a kopec nových hračiek. Pokračujeme aj v ich krátkych výletoch do záhrady, kde sa im veľmi páči. 

 

01.10.2020 - vrh "F" - 2 týždne

Šteniatkam sa otvorili očká, začínajú sa viac zaujímať o svoje okolie a súrodencov, aj keď etšte stále väčšinu dňa prespia. Zo dňa na deň sa im zlepšuje motorika a nekoordinovaný pohyb sa pomaly mení na chôdzu. Teplé, jesenné počasie umožnilo aj ich prvé krátke venčenie vonku - samozrejme pod starostlivým dohľadom maminy Lary. 

  

17.09.2020 - Lare sa narodili šteniatka - vrh "F"

Dnes sa našej Lare - CH CROWN ROYAL Canis Regnum "U" narodili jej prvé  šteniatka - 5 feniek a 5 psíkov. Celý vrh je mimoriadne vyrovanný a Lara je výborná mamička, ktorá sa o šteniatka príkladne stará. 

 

 RODIČIA VRHU "F" - Louis & Lara 

rodokmeň šteniatok - vrh "F"

♥ ♥ ♥   Šteniatko z našej chovateľskej stanice   ♥ ♥ ♥

Sme chovateľská stanica rodinného typu, psi sú v prvom rade členmi našej rodiny a domáci miláčikovia. Pri kombinácií chovného páru kladieme veľký dôraz na zdravotné, výstavné a pracovné kvality oboch rodičov a v neposlednom rade aj na to, aby mali obaja typické vyrovnané povahy. Chováme zásadne iba na zdravých a geneticky testovaných jedincoch. Šteniatka nemávame stále, každý vrh je dlhodobo dopredu plánovaný a o to viac si dávame záležať na správnom výbere rodičov, aby mali šteniatka čo najlepšie predpoklady po všetkých stránkach.  Šteniatka od nás odchádzajú medzi 7. – 8. týždňom, kedy sú plne socializované, zaočkované, niekoľko krát odčervené a sú označené čipom, ktorý je registrovaný v Centrálnom registri spoločenských zvierat. Všetky šteniatka majú vystavený FCI preukaz o pôvode psa  a PET PASSPORT. Samozrejmosťou je Kúpna zmluva a štartovací balíček s výbavou pre šteniatko na prvé dni v novom domove. K šteniatkam poskytujeme celoživotný chovateľský servis a s ich majiteľmi radi zostávame v trvalom kontakte. Na šteniatka si vedieme poradovník záujemcov, ktorí si konkrétne šteniatko vyberajú v poradí v akom si ho rezervovali. Rezervácia je záväzná až po zložení rezervačného poplatku. Účasť na výstavách, pracovných skúškach, alebo iných kynologických aktivitách nie je podmienkou kúpy šteniatka z našej chovateľskej stanice. Prioritou je pre nás, aby mal psík v novom domove všetko potrebné pre správny fyzický a psychický vývoj a aby boli zabezpečené všetky jeho potreby. Veľmi nám záleží na tom, kde budú šteniatka od nás ďalej vyrastať, preto je našim cieľom aby boli v novom domove najmä plnohodnotnými členmi rodiny.

V prípade záujmu o šteniatko nás neváhajte kontaktovať!

Prehľad predchádzajúcich vrhov z našej chovateľskej stanice je k dispozícií v časti ODCHOVY